Anasayfa / Teknoloji / WhatsApp’ta Anlık Raporlayan Uygulama!

WhatsApp’ta Anlık Raporlayan Uygulama!

Chatwatch isimli uygulama sayesinde konuştuğunuz kişinin tüm WhatsApp etkinliklerini takip ederek ne zaman uyuyup ne zaman uyandığına kadar öğrenebiliyorsunuz.

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, mesajlaşılan kişinin mesajı okuyup okumadığını görme, WhatsApp’ı en son ziyaret ettiği tarihi görme, çevrimiçi olup olmadığını görmek gibi bazı bilgileri zaten sağlamaktadır. Fakat bu bilgileri paylaşmak istemeyen kullanıcılar, diledikleri zaman bu özelliği ayarlardan kapatabilirler.
Fakat Chatwatch adındaki iOS uygulaması, konuştuğu kişinin WhatsApp etkinliklerini takip etmek isteyenler için çok daha detaylı casusluk raporları hazırlayabiliyor. WhatsApp’ın çevrimiçi/çevrimdışı özelliğini kullanan uygulama, kullanıcıların belirlediği iki kişinin WhatsApp etkinliklerini sürekli olarak takip ediyor.

Uygulama, belirlenen kişilerin ne sıklıkla WhatsApp kullandığını rapor edebilirken, uyku vakitlerini dahi tahmin edebiliyor. Ayrıca belirlenen iki kişinin etkinliklerini analiz eden uygulama, bu kişilerin birbirleri ile sohbet edip etmedikleri konusunda da tahminlerde bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

İnstagram gençleri sevindirecek

Sosyal medyada ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması instagram video kısıtlamaları özellikle gençlere cazip gelecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir