Anasayfa / Magazin / Survivor’un içeriği değişti mi?
ERZURUMLU SAĞLIK GÖREVLİSİ BURAK TATAR, AFRİN'DE ASKERİ ARACIN MAYINA İSABET ETMESİ SONUCU MEYDANA GELEN PATLAMADA ŞEHİT DÜŞTÜ. (AHMET AKBUĞA/ERZURUM-İHA)

Survivor’un içeriği değişti mi?

Dün akşam Survivor programında şok bir olay yaşandı. Sunucu ve yapımcı Acunn Ilıcalı, programın akışı ile ilgili yarışmacıları adeta şoka uğrattı.

Ilıcalı, Gönüllüler takımından Batuhan’ın sağlık sorunları nedeni ile artık yarışmada olamayacağını açıkladı.Acun bununla da kalmayıp, takımlardaki orantısızlık sebebiyle, Survivor AllStar- Gönüllüler konseptinin de bitirildiğini duyurdu.

Başta yarışmacılar olmak üzere izleyenler ve fanatik survivorcular bu habere şok oldu. Programa telefonlar ve SMS ler yağmaya başladı. Bunun 1 Nisan şakası olup olmadığı konusunda bir açıklama ya da en küçük bir tüyo vermeyen Ilıcalı’nın bu konudaki ciddiyeti herkesi derinden üzdü.

Gelecek programda ne olup biteceği herkes tarafından merak ediliyor. Herkesin umudu bunun 1 Nisan şakası olması. Acun Ilıcalı’nın böylesi iddialı ve milyonlarca fanı olan bir yarışmadan kimseyi mahrum etmemesi.

İlginizi Çekebilir

Adele’den 4. albüm geliyor

Adele hayranlarına güzel bir haber duyurarak 4. albümünün yolda olduğu müjdesini verdi. Ünlü İngiliz şarkıcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir